30.06.2017

Новини

Поповнюємо ряди ГО “УКРГЕО”Розпочинаємо Новий Рік з нових досягнень!

ТОВ “Глобал ГІС” стало учасником Громадської організації “УКРГЕО”, що об’єднує ведучих постачальників геоданих та геоінформаційних технологій України. Метою цієї організації є сприяння створенню та функціонування національної інфраструктури геопросторових даних.

Вступ до даної організації іще раз підтверджує нашу високотехнологічність на відповідність сучасним вимогам ринку.

З нeтeрпінням чекаємо нагоди поділитися власним досвідом та напрацюваннями у галузі геоінформаційних технологій. Щиро вдячні за довіру!

Давайте разом зробимо нашу Країну кращою!

Сайт “УКРГЕО”  http://ukrgeo.ua/ru/

Шановні партнери та колеги!


Від щирого серця вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Зичимо Вам міцного здоров’я, творчих натхнень, здійснення Ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій та задумів.

Нехай Новий рік та Різдво принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, пошани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій та всього самого найкращого!

З повагою колектив ТОВ “Глобал ГІС”

 

12 грудня: Конференція AGROIT 2.0


Компанія “Глобал ГІС” в якості партнера прийняла участь у конференції “AGROIT 2.0”, яка об’єднала провайдерів передових інформаційних рішень, інтеграторів цифрових технологій та виробників аграрної продукції, що шукають інноваційних рішень для ефективного ведення агробізнесу. Участь прийняли близько 100 учасників, переважна більшість яких представляла саме агрокомпанії.

Звичайно, не обійшлося і без виступу представника “Глобал ГІС” – Бєлєнкова Віталія Валентиновича. В доповіді “Землеробство від А до Я” йшлося про те, як організувати роботу з земельним банком, проаналізувати та обробити дані хімічного аналізу, геопросторові дані та мати оперативний доступ до них. Дана інформація є дуже корисною для власників та керівників, директорів з розвитку, агрономів, керівників і спеціалістів ІТ відділів агрокомпаній та представників компаній, що працюють в сфері інформаційних технологій та інновацій для агросектору. Традиційно, доповідь викликала високий інтерес та жваві обговорення.

Усіх зацікавлених в інформації, щодо прeзeнтації доповіді та дeмо-вeрсії продуктів, просимо надіслати запит на нашу електронну адресу info@globalgis.com.ua.

Особливу подяку висловлюємо організаторам – Agro Events за чудову організацію заходу. Нагадаємо, що 31 січня компанія “Глобал ГІС” знову виступить спікером на семінарі від Agro Events “Земля та захист бізнесу”, який відбудеться у місті Вінниця. Цього разу ми розповімо про систему кадастрового обліку земель та роботу з договорами оренди в ГІС. Дізнатися більше інформації та зареєструватися Ви можете за посиланням http://agro.events/27-Zemlya-ta-Zahist-Bznesu

 

14-15 листопада: Майстерня міста  для роботи з геоінформаційними технологіями


14-15 листопада у Вінницькій міській раді відбулася Майстерня міста з підготовки кадрів для роботи з геоінформаційними технологіями. Протягом двох днів спеціалісти ТОВ “Глобал ГІС”; за підтримки компанії “Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ” навчали експертів групи підтримки, працівників ВМР та активних громадян роботі з базами даних (PostgreSQL, PostGIS), геопорталами інструментарієм прикладного програмного забезпечення на основі Open Source. Загалом, робота проходила під девізом “просто про складне” аби розвіяти міф про “надскладність” ГІС-технологій та операцій з ними.
Розглядалися питання роботи зі списками даних, проведення розрахунків по карті, створення та редагування об’єктів карти, а також створення тематичних карт за різними параметрами та підключення до бази даних. Особлива увага приділялася роботі з класифікатором.
Проведення такої Майстерні є дуже корисним, оскільки, крім отримання технічних навичок та умінь, учасники обговорили багато проблемних питань.
Ми дуже вдячні за довіру! Професійність – це основа роботи спеціалістів ТОВ “Глобал ГІС”.

 

30 жовтня конференція присвячена використанню IT рішень та інновацій в аграрній сфері


30 жовтня в Києві відбулася конференція, присвячена використанню IT рішень та інновацій в аграрній сфері. Метою даного заходу було ознайомлення аграріїв з останніми технологічними розробками, впровадження яких сприяє більш ефективному веденню бізнесу.
Це був досить масштабний захід, у якому прийняли участь близько 150 учасників. Серед них звичайно були і представники ТОВ “Глобал ГІС”: технічний директор Бєлєнков Віталій та картограф Хурса Юлія. Тема доповіді “AgroIT у форматі Farming 4.0: менше зусиль для досягнення більшого результату” зацікавила як представників агропідприємств, так і колег, які займаються ГІС-технологіями. Вели дискусію про web-рішення та додатки для роботи з великими об’ємами інформації (Big Data). Наголосили, що нещодавно ТОВ”Глобал ГІС” почало співробітництво з компанією “Geosys” – першою міжнародною компанією з цифрового землеробства, яка заснована агрономами.

Усіх зацікавлeних в інформаціі, щодо прeзeнтаціі доповіді та дeмо-вeрсіі продуктів, просимо надіслати запит на нашу електронну адресу info@globalgis.com.ua).

Окремо хочемо подякувати Meet Professionals за чудову організацію конференції.

19 – 20 жовтня семінар від компанії “Глобал ГІС” 


В м. Вінниця 19 – 20 жовтня українська компанія “Глобал ГІС” провела семінар на тему: “Практика ведення системи містобудівного кадастру на регіональному рівні”, за підтримки Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації.
Учасниками стали представники як обласних державних адміністрацій, так і
міських рад з різних областей України.
Особливий інтерес учасники семінару проявили до геопортальних рішень та роботи з класифікаторами. Окрім цих тем, висвітлювалися також етапи створення баз даних, формати обмінних даних МБК та різноманітні ГІС-технології, що представлені на ринку України сьогодні. Обрані теми викликали бурхливі обговорювання.
Доповідь Савчук Олени Іванівни (начальник відділу містобудівного кадастру та збереження історичного середовища) мала практичний зміст: вона розповіла про власний досвід ведення системи містобудівного кадастру Вінницької області.
Після завершення семінару, учасники не могли не відмітити наскільки корисним був даний захід. По-перше, важливим є спілкування з колегами з різних областей та обмін досвідом ведення системи містобудівного кадастру. По-друге, учасники прослухали доповіді спеціалістів у сфері ГІС-технологій (ТОВ “Глобал ГІС”, НДВП “Геосистема”) та
отримали корисні технічні знання.
Компанія “Глобал ГІС”; вдячна усім, хто знайшов час відвідати наш захід та зробити свій внесок у розвиток містобудівного кадастру України. Сподіваємося на плідну співпрацю та збільшення кількості учасників в наступні роки.

 

25.07.17  Міжвідомча нарада з питань підвищення безпеки польотів


В адміністративній будівлі ДП “Украерорух” відбулася міжвідомча нарада з питань підвищення безпеки польотів при використанні електронних масивів даних про місцевість та перешкоди в контексті переходу від Служб аеронавігаційної інформації (САІ) до управління аеронавігаційною інформацією (УАІ). Наш технічний директор Бєлєнков Віталій Валентинович поділився досвідом використання ГІС-технологій для вирішення аеронавігаційних завдань.

Насамперед, на нараді йшлося про проблемні питання аеронавігації та способи їх вирішення. З свого боку “Глобал ГІС” представили власні розробки на основі QGIS, PostgreSQL та PostGIS – програмний комплекс, що є набором інструментів для ведення бази аеронавігаційних даних, проектування маршрутів вильоту, підходу і посадки, моделювання і аналізу аеронавігаційної обстановки, формування аеронавігаційних карт у відповідності до вимог ІКАО, та обміну даними з іншими інформаційними системами за допомогою експорту і імпорту в обмінному форматі ARINC.

Ми дуже вдячні організаторам за надану можливість поділитися своїми знаннями.